Yayın Akışları

Yayın akışlarını detaylı olarak görmek istediğiniz kanalı tıklayın.
Geçmiş YayınYayında ŞuanGelecek Yayın
  • TRT 1 yayın akışı Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa
    20:00-21:55
    Baba 2
    21:55-02:00
    Lingo Türkiye
    02:00-03:05
    Gönül Dağı
    03:05-05:15
    Beni Böyle Sev
    05:15-07:50
  • Show Tv yayın akışı Show Ana Haber
    18:30-20:00
    Demir Maske
    20:00-22:45
    Suçlular Takımı
    22:45-01:30
    Demir Maske
    01:30-03:45
    Arıza
    03:45-06:00
  • Star Tv yayın akışı Star Haber
    19:00-20:00
    Olanlar Oldu
    20:00-22:30
    Olanlar Oldu
    22:30-00:30
    İstanbullu Gelin
    00:30-03:00
    Yüksek Sosyete
    03:00-05:00
  • Kanal 7 yayın akışı Emanet
    19:00-21:20
    Öylesine Derin
    21:20-22:45
    Diriliş Ertuğrul
    22:45-02:30
    Tekrar Programlar
    02:30-06:30
    Kanal 7'de Sabah Hafta Sonu
    06:30-07:45
  • Atv yayın akışı Kirpi Sonic
    20:00-22:00
    Nefeste Kal
    22:00-00:20
    Tesla
    00:20-02:20
    Ateş Kuşları
    02:20-05:00
    Kaçak
    05:00-07:00
  • Tv8 yayın akışı Çarkıfelek
    15:45-19:00
    MasterChef Türkiye
    19:00-00:15
    MasterChef Türkiye
    00:15-02:30
    Çarkıfelek
    02:30-04:30
    Doğduğun Ev Kaderindir
    04:30-06:00
  • Kanal D yayın akışı Kanal D Ana Haber
    19:00-20:00
    Password
    20:00-22:30
    Password
    22:30-00:30
    Çember: Ölüm Meleği
    00:30-02:30
    Güneşi Beklerken
    02:30-04:30
  • Now TV yayın akışı Gurbetçi Şaban
    20:00-22:00
    Çağla ile Bu Yaz
    22:00-00:00
    Gurbetçi Şaban
    00:00-01:45
    Fatih Ürek ile Gelin...
    01:45-04:15
    Yasak Elma
    04:15-06:15
  • TRT Haber yayın akışı Ana Haber 20
    20:00-21:00
    Birinci Sayfa
    21:00-00:00
    Gece Bakışı
    00:00-02:00
    Gün Sonu
    02:00-03:55
    Hava Durumu
    03:55-04:00
  • CNN Türk yayın akışı Ana Haber
    18:00-20:45
    Akıl Çemberi
    20:45-01:00
    Gece Haberleri
    01:00-02:15
    Akıl Çemberi
    02:15-06:00
    Haber
    06:00-07:00
  • NTV yayın akışı Özel Röportaj:...
    21:00-22:00
    Mete Çubukçu İle Pasaport
    22:00-22:55
    Hava Durumu
    22:55-23:00
    Bugün Yarın
    23:00-23:50
    Paranın Nabzı
    23:50-23:55
  • A Haber yayın akışı Hava Durumu
    20:50-21:00
    Aklın Yolu
    21:00-00:00
    Gece Ajansı
    00:00-02:00
    Gece Ajansı
    02:00-03:00
    Aklın Yolu
    03:00-05:00
  • Haber Türk yayın akışı Ana Haber Bülteni
    18:00-20:00
    Enine Boyuna
    20:00-23:00
    Mesut Yar ile Gece Hattı
    23:00-01:00
    Enine Boyuna
    01:00-03:30
    Mesut Yar ile Gece Hattı
    03:30-04:00
  • Halk Tv yayın akışı Halk Ana Haber
    18:00-20:00
    Dünyanın 1001 Hali
    20:00-01:00
    Halk TV'de Bugün
    01:00-03:00
    Halk TV'de Bugün
    03:00-06:00
    Halk TV'de Bugün
    06:00-08:00
  • Sözcü Tv yayın akışı Ana Haber
    19:00-20:15
    Öncesi Sonrası Gece
    20:15-00:30
    S Raporu
    00:30-01:00
    Öncesi Sonrası Gece
    01:00-05:15
    İyilik Sağlık
    05:15-06:00
  • CNBC-e yayın akışı America's Got Talend
    21:00-22:00
    The Offer
    22:00-23:00
    The Tonight Show Jimmy Fallon
    23:00-23:40
    The Simpsons
    23:40-00:10
    The Offer
    00:10-00:50
  • Haber Global yayın akışı Ana Haber
    19:30-20:30
    Neden?
    20:30-00:00
    Sıra Dışı Gündem
    00:00-02:00
    Neden?
    02:00-05:00
    Haber Bülteni
    05:00-06:00
  • TV 100 yayın akışı Alfapetek
    19:30-20:45
    Özgür İfade
    20:45-00:00
    Gece Haberleri
    00:00-01:00
    Alfapetek
    01:00-02:15
    Özgür İfade
    02:15-04:30
  • 360 Tv yayın akışı Ben Bilirim
    19:00-21:00
    Aileler Yarışıyor
    21:00-23:00
    Seksenler
    23:00-01:00
    Ben Bilirim
    01:00-02:30
    Aileler Yarışıyor
    02:30-04:15
  • Beyaz Tv yayın akışı Gecenin İki Yüzü
    19:30-21:15
    Kabus Evi
    21:15-23:00
    Gecenin İki Yüzü
    23:00-01:00
    Kabus Evi
    01:00-03:15
    Seksenler
    03:15-05:30
  • Bein Sports Haber yayın akışı WTA Palermo: Çeyrek Final
    19:30-21:00
    WTA Palermo: Çeyrek Final
    21:00-23:00
    WTA Palermo: Çeyrek Final
    23:00-01:00
    beIN Sports Max 2
    01:00-02:00
    beIN Sports Max 2
    02:00-03:00
  • TRT Spor yayın akışı Spor Merkezi
    19:30-21:00
    Türkiye - İspanya
    21:00-23:00
    Transfer Günlüğü
    23:00-01:00
    Spor Artı
    01:00-02:00
    Türkiye - İspanya
    02:00-03:45
  • TLC yayın akışı İlkel
    19:30-21:30
    İlkel
    21:30-23:30
    Kan Bağları
    23:30-00:30
    Kayıp
    00:30-01:30
    Kötülük Yanıbaşımda
    01:30-02:25
  • Dmax yayın akışı Alaska: Son Sınır
    21:00-22:00
    Kırsalda Yaşamak Zor
    22:00-00:00
    Takas Kralları
    00:00-00:55
    Depo Savaşları
    00:55-01:22
    Depo Savaşları
    01:22-01:50
  • TRT Belgesel yayın akışı Yaşamın Kıyısında Nefes
    21:00-21:50
    Şehirden Uzakta
    21:50-23:05
    Tehlikenin Kıyısında
    23:05-00:05
    Büyük Aile Çiftliği
    00:05-00:55
    Gol Atan Cepheye
    00:55-01:30
  • Yaban Tv yayın akışı Ata Sporları Saati
    21:00-22:00
    Yaban Aile
    22:00-22:30
    Zirveyi Zorlayanlar
    22:30-23:00
    Sportif Balıkçılık
    23:00-00:00
    Ormandaki Hayalet
    00:00-01:00
  • TRT Çocuk yayın akışı Heidi
    21:45-22:10
    Babamın Gölgesi 1915
    22:10-22:35
    Rafadan Tayfa
    22:35-23:00
    İbi
    23:00-23:25
    Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
    23:25-23:50
  • Cartoon Network yayın akışı Kral Şakir
    21:30-22:00
    Kral Şakir
    22:00-22:25
    Jellystone
    22:25-22:50
    Jellystone
    22:50-23:20
    Sevimli Kahramanlar Hikayeler
    23:20-23:45
  • Minika Go yayın akışı İstanbul Muhafızları
    22:00-22:15
    İstanbul Muhafızları
    22:15-22:30
    Neşeli Dünyam
    22:30-22:40
    Neşeli Dünyam
    22:40-22:50
    Neşeli Dünyam
    22:50-23:00
  • TGRT Haber yayın akışı Çözen Kazanır
    21:00-21:30
    Günün Gündemi
    21:30-23:00
    Yakup Sağlam ile Her Gece
    23:00-01:00
    Ana Haber
    01:00-02:00
    Yakup Sağlam ile Her Gece
    02:00-03:30
  • FB TV yayın akışı 19.07 Özel
    22:00-22:15
    Güncel
    22:15-22:45
    19.07 Özel
    22:45-23:15
    19.07 Özel
    23:15-23:45
    Gece Haberi Canlı
    23:45-00:00
  • Fox Tv yayın akışı Gurbetçi Şaban
    20:00-22:00
    Çağla ile Bu Yaz
    22:00-00:00
    Gurbetçi Şaban
    00:00-01:45
    Fatih Ürek ile Gelin...
    01:45-04:15
    Yasak Elma
    04:15-06:15
  • Tjk Tv yayın akışı İlk Adım
    22:00-23:30
    Indianapolis Yarışları
    23:30-

    -

    -

    -
  • A Spor  yayın akışı Süper Kupa Finalleri
    20:00-21:00
    Transfer Raporu
    21:00-23:00
    Son Sayfa
    23:00-02:00
    Transfer Raporu
    02:00-04:00
    Avrupa'dan Futbol
    04:00-05:00
  • KRT TV yayın akışı Takipçi
    19:00-21:00
    KRT Masası
    21:00-23:00
    KRT Ana Haber
    23:00-00:00
    Ankara Saati
    00:00-01:00
    Gündem Özel
    01:00-03:00
  • Ulusal Kanal yayın akışı Yeni Ufuklar
    20:30-21:30
    Stratejik Akıl
    21:30-

    -

    -

    -
  • Bengü Türk TV yayın akışı Ana Haber
    19:00-20:30
    Haftanın Raporu
    20:30-23:00
    Gece Haberleri
    23:00-00:00
    Gece Haberleri
    00:00-00:55
    Tekrar Programlar
    00:55-08:55
  • Bloomberg HT yayın akışı Ekonomik Görünüm
    21:00-22:00
    Küresel Piyasalar
    22:00-23:10
    Akustikhane
    23:10-00:05
    The David Rubenstein Show
    00:05-00:30
    Aslı Şafak'la İşin Aslı
    00:30-01:20
  • Flash Haber Tv yayın akışı Ana Haber
    19:45-21:00
    Parantez
    21:00-00:00
    İBB Belgesel
    00:00-00:10
    Gerçek Gündem
    00:10-03:00
    Ana Haber
    03:00-05:00
  • Ülke Tv yayın akışı Haber Servisi
    19:00-21:00
    Akşam Baskısı
    21:00-00:00
    Ülke'de Bu Gece
    00:00-02:30
    Tekrar Programlar
    02:30-07:00
    Ülke'de Hafta Sonu
    07:00-09:45
  • Tele1 TV yayın akışı Türkiye'nin Geleceği
    21:00-22:00
    Türkiye'nin Geleceği
    22:00-00:00
    Gezdik Gördük
    00:00-01:00
    18 Dakika
    01:00-02:00
    Türkiye'nin Geleceği
    02:00-03:00
  • Tv8.5 yayın akışı Büyük Rekabetler
    21:05-22:15
    Fenerbahçe - Hull City
    22:15-23:00
    Büyük Rekabetler
    23:00-23:45
    Fenerbahçe - Hull City
    23:45-00:15
    Beşiktaş - Shakhtar Donetsk
    00:15-01:00
  • Ekotürk TV yayın akışı Fotoğrafın Öyküsü
    20:30-21:30
    Spor Borsası
    21:30-22:30
    Stüdyo VOA
    22:30-23:00
    Muhakeme
    23:00-00:00
    Fotoğrafın Öyküsü
    00:00-01:00
  • Tvnet yayın akışı Editör Anlatıyor
    21:45-22:00
    Belgesel
    22:00-23:50
    Bilmeniz Gereken 7 Şey
    23:50-00:00
    Günün Ardından
    00:00-00:35
    Belgesel
    00:35-06:00
  • Lider Haber TV yayın akışı Toprağın Sesi
    19:30-20:30
    Haftaya Bakış
    20:30-23:00
    Büyük Resim
    23:00-01:00
    Haftaya Bakış
    01:00-03:30
    Büyük Resim
    03:30-05:30
  • 24 Tv yayın akışı Brifing Saati
    20:00-20:45
    Esas Mesele
    20:45-23:00
    Moderatör Gece
    23:00-01:00
    Günün Manşeti
    01:00-01:50
    Brifing Saati
    01:50-02:20
  • Diyanet TV yayın akışı Anadolunun İzleri
    21:00-21:30
    Güncel Dini Meseleler
    21:30-22:30
    Komik Mi Yani?
    22:30-23:00
    Edebî
    23:00-00:00
    Günün Bereketi
    00:00-01:30
  • Meltem TV yayın akışı Tarih Akademisi
    21:00-22:00
    Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt
    22:00-00:01
    Kanıt Peşinde - CSI
    00:01-01:30
    Western
    01:30-03:00
    Türk Sineması
    03:00-04:45
  • TRT Eba TV İlkokul yayın akışı Kapanış
    21:50-22:30
    TRT EBA TV
    22:30-

    -

    -

    -
  • TRT Eba TV Ortaokul yayın akışı Bir Seçenek Daha Var
    21:15-21:45
    Beynin Sırları
    21:45-22:30
    Bilim Avcıları
    22:30-22:45
    Bizden
    22:45-23:15
    Öğretmenler Odası
    23:15-23:45
  • TRT Eba TV Lise yayın akışı Muhasebe Ve Finansman - 9
    17:00-17:30
    Yks'ye Doğru
    17:30-

    -

    -

    -
  • TRT 2 yayın akışı Anlatı
    21:00-21:30
    Semret
    21:30-23:00
    Konser Zamanı
    23:00-00:15
    Eskiz
    00:15-00:30
    Hayat Sanat
    00:30-01:00
  • TRT Spor Yıldız yayın akışı Haber Bülteni
    22:00-22:15
    Sporun Tarihçesi
    22:15-22:20
    Japonya - İtalya
    22:20-23:50
    59. Cumhurbaşkanlığı...
    23:50-01:50
    59. Cumhurbaşkanlığı...
    01:50-03:30
  • TH Türk Haber yayın akışı Kurtlar Vadisi
    20:00-21:30
    Yabancı Sinema
    21:30-02:30
    Belgesel
    02:30-05:00
    Bonanza
    05:00-06:00
    Köy Bereketi
    06:00-07:00
  • TRT Avaz yayın akışı Köklerin İzinde
    21:30-22:00
    Yoldan Çık
    22:00-22:30
    Miras
    22:30-23:00
    Yeşilin Buğusu
    23:00-23:30
    Sporla Değişen Hayatlar
    23:30-00:00
  • TRT 6 Kürdi yayın akışı Köklerin İzinde
    21:30-22:00
    Yoldan Çık
    22:00-22:30
    Miras
    22:30-23:00
    Yeşilin Buğusu
    23:00-23:30
    Sporla Değişen Hayatlar
    23:30-00:00
  • Disney Channel yayın akışı MUCİZE
    13:30-14:00
    FINEAS VE FÖRB
    14:00-

    -

    -

    -
  • Teve 2 yayın akışı Kelime Oyunu
    19:45-21:15
    Yalan Dünya
    21:15-23:30
    Kanıt
    23:30-01:15
    Binbir Gece
    01:15-02:15
    Kanıt
    02:15-03:30